Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš život

23. 1. 2012

     Tak všechny vítám v novém roce, trochu opožěně, ale... Jelikož náš výcvik s Májou začne až tuhle sobotu, neděje se skoro nic. Až na Máji znovu odřenou packu a spoustu vycházek, můj prokouslý prst a spoustu malých radostí a starostí je všechno v naprostém pořádku. Skoro hned po novém roce jsem byla na našem cvičáku na Doubravce jako ,, pomocná organizace pomlčka fotograf '' na Memoriálu pplk. Jana Ryby. Závody to byly opravdu krásné a bylo se na co dívat, i když nám počasí moc nepřálo ( foto důkaz ).  Pak jsme také byly venčit s Jenny a Popi. Vzaly jsme to jako druhý pokus při kterém jsme doufaly, že pokoříme prvotní smůlu ( Máji roztržený polštářek). Což se nakonec vydařilo a byla to skvělá procházka!! ( foto ). To je vše a doufám, že bude zase brzo o čem psát.

_____________________________ 

  8. 12. 2011

  Do Videí jsem dala video, jak s Májou koukáme na video s kočičkama. Aby těch videí nebylo málo, v druhé polovině videa koukáme s Májkou na nás samotné přes web kameru a je vidět, jak Májka očuchává monitor a diví se co to na ní kouká :D. To by bylo dnes vše, co se videí týče a na dlouhou dobu vám dám s videi pokoj :D.  

_____________________________

   7.12. 2011

 Tak jsem se rozhodla po roce něco udělat se stránkami. Na popud zatím neznámého pána, který mě kontaktoval jsem si řekla, že na ty moje stránky asi fakt někdo občas koukne a je ostuda, jak jsou tu skoro pavučiny :D. V posledních jedenácti měsících se toho stalo hodně i málo.. Stručný výčet událostí by asi zněl: První hárání, první výstava, výcvik poslušnosti, tréninky agility, moje ,,slavná'' maturita, léto v areálu Na Rybárně, moje zlomená žebra a tím pádem i pauza ve výcviku, moc povedený sraz KK v Horce nad Moravou, Máji rozřízlý pátý prstík na pravé tlapce, Máji nynější odtržený velký polštářek na tlapce levé a to následovalo tak týden po rozřízlém prstu. No, takže vskutku zdravotně plodný rok. Rozhodla jsem se podle vzoru mé kamarádky (web) zjednodušit stránky a psát krátké reportáže z našeho života. Bůh ví, jestli to někdo bude číst, ale kdyby náhodou tak to tady bude :D. Musím říct, že tenhle rok mě utvrdil v tom, že miluji svého psa a že miluji tohle plemeno. Do konce roku se tady objeví jen pár věcí, ale od nového roku začínáme cvičit a trénovat na první zkoušky a rok 2012 by se náš život měl nést v duchu zkoušek a akcí, protože už nechodím do školy mám více finančních prostředků i času k tomu, aby jsme taky něco dokázaly. Také místo fotogalerie dávám odkaz na rajče, kde jsou všechny fotky. Pokud by jste někdo chtěl, můžete si přidat Máju na FB. Najdete ji pod jménem ANIMACE MÁJA LERBYNN. 

 

_____________________________

Nové stránky!

Původně měla mít Mája stránky u svojí ,,tety'' Delikatesy Nirreterrit  http://www.delikatesa.estranky.cz/, ale aby to bylo přehlednější udělala jsem stránky nové, doufám, že se vám všem budou líbit. Novinek z počátku moc nebude, Mája je zatím v klidu doma a podnikáme jen malé bezvýznamné výlety :). Tak příjemné prohlížení, zatím Ahoj.